Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień godzin
EAN: 5025232274611
Producent: Panasonic
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Panasonic RP-HT 030 E-S srebrny

Słuchawki z lekkim pałąkiem Panasonic RP-HT030

Dzięki mechanizmowi składania słuchawki RP-HT030 można łatwo włożyć do torby i są doskonałym towarzyszem podróży. System XBS Bass i wysokiej jakości przetwornik neodymowy 30 mm zapewniają mocny dźwięk stereo. Powiększone nauszniki zapewniają dźwięk i komfort użytkowania

Klasyczne słuchawki nauszne. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, co zwiększa komfort korzystania z nich. Dzięki specjalnemu designowi można dopasować odpowiednie słuchawki do swojego stylu i cieszyć się czystym, wyraźnym dźwiękiem.

Słuchawki wyposażone są w najpopularniejsze wejście minijack - średnica 3,5 mm sprawia, że pasują do praktycznie każdego urządzenia.

Słuchawki są skonstruowane tak, by dolne pasmo przenoszenia dźwięku łapało nawet częstotliwości 16 Hz. Pozwoli to cieszyć się głębokim, masywnym basem.

Kabel o długości 1,2 m pozwoli na większą wygodę i mobilność podczas słuchania muzyki. Można dzięki niemu schować odtwarzacz do plecaka lub torby, i nie martwić się, że sprzęt wypadnie np. podczas biegu.

Czysty, dynamiczny dźwięk, nawet na poziomie 100 dB, to nie tylko najwyższa jakość brzmienia, ale też niezwykły komfort słuchania muzyki.

Polecamy