Kod producenta: K550MKIIIBLK
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: AKG
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

AKG K550 MkIII (K-550) Audiofilskie słuchawki wokółuszne

AKG K550 MKIII to referencyjne zamknięte słuchawki wokółuszne. Oferują pełne, przestrzenne brzmienie. W modelu AKG K550 MKIII inżynierom AKG udało się osiągnąć doskonałą równowagę pomiędzy jakością izolacji dźwięków w słuchawkach zamkniętych, a przestrzennym precyzyjnym brzmieniem konstrukcji otwartej.

W ten sposób powstały referencyjnej klasy słuchawki, które idealnie nadają się do użytku prywatnego zarówno w domu, jak i w podróży. Przetworniki o średnicy 50 mm dostarczają wspaniałe brzmienie AKG charakteryzujące się głębokim basem oraz bogactwem pasma średniego, dobrze znane z systemów hi-fi oraz różnych urządzeń przenośnych. Są też największymi przetwornikami spośród tych zastosowanych w innych produktach tej linii.

Duże, miękkie nausznice oraz specjalnie zaprojektowany pałąk zapewniają niezrównany komfort dopasowania, a mechanizm składania na płasko 2D-Axis pozwala na wygodny transport słuchawek. Stosunkowo lekka waga umożliwia wiele godzin użytkowania, a odpinany przewód jest dodatkowym udogodnieniem.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Słuchawki audiofilskie to najwyższej klasy produkty przeznaczone do odsłuchu muzyki na poziomie studyjnym, a nawet wyższym.

Największą zaletą słuchawek audiofilskich jest ich niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Uzyskanie podobnej klasy dźwięku z systemu stereo wymaga kilku, a nawet kilkunastokrotnie większych nakładów. 
Ich wadą jest wymóg stosowania dedykowanego wzmacniacza, o dopasowanej prądowo charakterystyce. Wynika to z dużego zapotrzebowania na moc, bez której słuchawki audiofilskie pracują na ułamek swoich możliwości.

Dlatego zalecamy ścisłe konsultowanie zakupu wzmacniacza i słuchawek z zespołem doradców RMS.pl, który posiada bogate doświadczenie w odsłuchu nawet topowych modeli. 
RMS.pl to jeden z nielicznych salonów audio w Polsce posiadający większą część najdroższych słuchawek do sprzedaży od ręki, a także do odsłuchu.

Specyfikacja techniczna

Przetworniki:  Dynamiczne
Konstrukcja obudowy:  Zamknięte
Impedancja:  32 Ohm
Skuteczność:  114dB
Pasmo przenoszenia:  12 - 28.000Hz
Wyjście słuchawkowe: 
  • 3.5mm mini jack
  • 6.3mm duży jack
Maksymalna moc wejściowa: 200mW
Długość przewodu: 3m
Typ wtyku: 
  • 3.5mm mini jack
  • 6.3mm duży jack
Typ wtyku: Prosty
Regulacja głośności: NIE
Mikrofon: NIE
Redukcja szumów: NIE
Rozmiar przetwornika: 50mm
Obrotowa słuchawka: TAK
INNE: odłączany kabel
Waga bez kabla: 305g
Gwarancja: 24 miesiące

Polecamy