Kod producenta: OZRAGESTB
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Ozone Gaming Gear to hiszpańska marka zajmująca się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu dla e-Sportowców. Od kilku lat urozmaicają swoją ofertę o myszy, podkładki czy słuchawki, które zaprojektowane są z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu pracy i wspomaganiu osiągania najlepszych wyników. Istotną cechą produktów Ozone są także przyswajalne dla kieszeni polskiego gracza ceny.

Prezentujemy Państwu zestaw słuchawkowy Ozone Rae ST, który dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: niebieskiej, czerwonej, czarnej, białej oraz żółtej. Użytkownik ma zatem w czym wybierać. Rage ST posiadają dwa duże, kwadratowe nauszniki, które wykonane zostały bardzo solidnie i tworzą zamkniętą konstrukcję. Wewnątrz nauszników zainstalowano 40mm głośniki zapewniające krystalicznie czysty dźwięk. Pałąk słuchawek jest mocny i obity miękkim materiałem, tym samym, który wykorzystano do nauszników. Konstrukcja jest niesamowicie lekka, dzięki temu nawet przy wielogodzinnym korzystaniu z słuchawek nie odczujesz dyskomfortu. Po zewnętrznej stronie nauszników umieszczono duże logo producenta.

Do zestawu należ także wbudowany, jednokierunkowy mikrofon. Jest czuły i posiada funkcję redukcji szumów otoczenia, co zapewnia nieskazitelną komunikację. W regulacji poziomu głośności pomaga zintegrowany na kablu pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne:
EAN: 8436532171598
Kod producenta: OZRAGESTB
Słuchawki:
- Kolor: Niebieski
- Waga. 300 g
- Pasmo przenoszenia: 20 - 20.000 Hz
- Impedancja: 32 omów
- Rozmiar głośników: 40 mm
Mikrofon:
- Typ: wielokierunkowy
- Impedancja: 2200 Ohm
- Czułość: -38 dB
Długość kabla: 2,5 m
Podłączenie: jack 3.5mm
Przewodowy pilot zdalnego sterowania

Polecamy