Wczytuję dane...
Kod producenta: 4044951013777
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
EAN: 4044951013777
Producent: Sharkoon
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Słuchawki Sharkoon Rush CORE słuchawki z mikrofonem

Przewodowa łączność

Słuchawki przewodowe zapewnią doskonałą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Optymalna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie stosowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnych urządzeń bez konieczności stosowania przejściówek.

40 mm membrany

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu konstrukcja pozostaje lekka i wygodna..

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to najczęściej spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość dopasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

2.4 m przewód

Ten model słuchawek wyposażono w przewód o długości 2.4 m, dzięki czemu dosięgnie on nawet do dalej położonych urządzeń i zagwarantuje wysoki komfort podczas rozgrywki. Taka długość kabla jest dość uniwersalna i sprawdzi się niemal w każdej sytuacji.

Sharkoon Rush CORE to słuchawki z mikrofonem, stworzone specjalnie dla graczy.

Słuchawki maja zamknietą konstrukcję, pozwalającą na niemal całkowite wygłuszenie dźwięków otoczenia. Na kablu zamocowane zostało pokretło sterowania głośności z przyciskiem wyciszania mikrofonu.

Dzięki zastosowaniu dużych, 40mm głośników, Rush CORE nadają dźwięk o bardzo wysokiej jakości, pozwalający na dokładniejsze lokalizowanie przeciwników w grach video. Mikrofon, zamocowany na solidnym, wyginanym pałąku, bezproblemowo sprawdzi się w rozgrywkach i komunikacji głosowej między członkami drużyny.

Specyfikacja

  • Maks. pasmo przenoszenia 20000 Hz
  • Łączność Przewodowa
  • Min. pasmo przenoszenia 20 Hz
  • Złącze Mini Jack 3.5 mm, Mini Jack 2 x 3.5 mm
  • kolor białe
DANE TECHNICZNE
Łączność Przewodowa
Długość przewodu 2.4 m
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku
Polecamy