Wczytuję dane...
Kod producenta: 90YH00Z1-B1UA00
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Asus
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Dźwięk o wysokie rozdzielczości do wszystkich Twoich potrzeb gamingowych

Nowy zestaw słuchawkowy TUF Gaming H3 został zaprojektowany dla zapewnienia niewiarygodnego komfortu i wytrzymałości wszystkim tym graczom, którzy grają lub strumieniują treści przez dłuższy czas. TUF Gaming charakteryzuje się lekką konstrukcją, a ponadto oferuje szybko ochładzające się poduszki nauszne ASUS, pałąk ze stali nierdzewnej, 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence oraz hermetyczne komory dźwiękowe. Ten zestaw słuchawkowy udoskonali Twoje wrażenia dźwiękowe podczas rozgrywki, zapewniając bogate w detale i wyjątkowo immersyjne efekty audio.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Ekskluzywne przetworniki ASUS Essence zainstalowane w słuchawkach ROG Delta Core zostały dodatkowo unowocześnione technologią modulacji sygnału dźwiękowego, która tworzy swego rodzaju okrągłą ścianę oddzielającą od siebie tony o wysokiej, niskiej i średniej częstotliwości. Takie rozwiązanie pomaga zredukować zakłócenia pomiędzy poszczególnymi zakresami częstotliwości dla osiągnięcia bardziej czystego i wyraźniejszego dźwięku. Ponadto przetworniki oferują szeroki zakres przenoszenia na poziomie 20 Hz – 40 kHz i zapewniają niewiarygodnie mocne basy i zoptymalizowany dźwięk gamingowy. Dzięki temu usłyszysz nawet niewielkie detale, jednocześnie ciesząc się doskonałymi ogólnymi wrażeniami akustycznymi.

Ekskluzywna konstrukcja hermetycznych komór

ROG Delta Core został precyzyjnie dostrojony przez naszych inżynierów dźwięku i dysponuje powiększonym obszarem wokół przetworników oraz ekskluzywnymi, hermetycznymi komorami dźwiękowymi – dla lepszej izolacji i uzyskania krystalicznie czystego dźwięku o naturalnym brzmieniu.

Czysta komunikacja głosowa

ROG Delta Core jest dostarczany z odłączanym, jednokierunkowym mikrofonem typu boom, który został specjalnie dostrojony do zapewnienia wyjątkowo mocnego i czystego dźwięku podczas komunikacji głosowej z partnerami z Twojego zespołu podczas gry.

Ergonomiczne muszle słuchawek w kształcie litery „D”

ROG Delta Core dysponuje ergonomicznymi muszlami słuchawek w kształcie litery „D”, które lepiej pasują do kształtu ludzkiego ucha w porównaniu do owalnych muszli słuchawek. Zmniejsza to niepożądaną powierzchnię kontaktu o 20%, dla lepszego i bardziej komfortowego dopasowania, szczególnie w sytuacji, gdy słuchawki są noszone przez długi czas.

Optymalnie zakrzywiony kształt dla lepszego komfortu i jakości dźwięku

Przetworniki umieszczone w każdej muszli słuchawek są odchylone pod kątem 12°, dzięki czemu bliżej przylegają do naturalnego kształtu ludzkiego ucha. W taki sposób nachylona konstrukcja nie tylko zapewnia wyższy komfort, ale również pomaga zwiększyć jakość dźwięku, ponieważ sygnał audio dostaje się bezpośrednio do kanału słuchowego ucha.

Natychmiastowe sterowanie w zasięgu Twoich palców

Kółko regulacji głośności i przełącznik mikrofonu są umieszczone na muszli, co pozwala ci na natychmiastowe dokonywanie zmian ustawień audio i wyłączanie lub włączanie komunikacji głosowej w trakcie rozgrywki. Dzięki tak intuicyjnemu sterowaniu w Twoim zasięgu, zawsze możesz w pełni koncentrować się na grze, bez ciągłego kontrolowania sprzętu.

Dwie metody dopasowania i różne wrażenia podczas korzystania

ROG Delta Core oferuje dwie metody dopasowania i różne wrażenia podczas korzystania – do wyboru w zależności od Twoich wymagań lub preferencji. Poduszki nauszne ROG Hybrid, które są wykonane z mieszanki skóry proteinowej i specjalnej tkaniny siatkowej, są grubsze i lepiej przepuszczają powietrze, zapewniając przy tym doskonałe dopasowanie kształtu. Jest to idealne rozwiązanie do długich sesji gamingowych. Poduszki wykonane ze skóry proteinowej są natomiast nieco cieńsze i bardziej miękkie, dlatego świetnie nadają się do użytkowania w drodze i w podróży.

 • Przeznaczenie: Gaming
 • Konstrukcja: Z muszlami nausznymi
 • Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • Złącza: 3,5 mm minijack
 • Dźwięk: Stereo
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 40 Hz
 • Mikrofon: Na pałąku
 • Długość przewodu: 1.5 m
 • Kolor: Czarny,Srebrny
 • Waga: 346 g

Polecamy