Wczytuję dane...
Kod producenta: 90YH01X1-B3UA00
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
EAN: 4718017414241
Producent: Asus
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Zestaw słuchawkowy ASUS ROG Strix Go 2.4

ASUS ROG Strix Go 2.4 to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który bezprzewodowo (2,4 GHz) połączysz z komputerami PC i Mac, konsolami PlayStation 4 i Nintendo Switch (dzięki adapterowi USB-C) i urządzeniami mobilnymi, a także przewodowo za pomocą złącza 3,5 mm minijack z konsolą Xbox One oraz z innymi kompatybilnymi urządzeniami.

Niewiarygodnie bogaty i czysty dźwięk ze zoptymalizowanym głębokim basem, zapewnią między innymi 40 milimetrowe przetworniki ASUS Essence oraz hermetyczne komory. Wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów napędzaną przez sztuczną inteligencję zapewni krystalicznie czystą komunikację głosową w grze.

Graj gdziekolwiek jesteś

W zestawie słuchawkowym ASUS ROG Strix Go 2.4 zrezygnowano z modułu Bluetooth na rzecz łączności bezprzewodowej 2,4 GHz, w rezultacie czego połączenia są niezwykle stabilne przy szerokiej kompatybilności z konsolami przenośnymi i urządzeniami mobilnymi. Zasięg połączenia bezprzewodowego wynosi nawet 20 metrów.

Ciesz się dźwiękiem bez opóźnień na komputerach PC, konsolach PlayStation i Xbox lub urządzeniach mobilnych. Z Nintendo Switch w trybie przenośnym możesz cieszyć się grą w każdym miejscu.

ASUS ROG Strix Go 2.4 jest lekki, jego bateria ładuje się szybko i wytrzyma na długo, dzięki czemu możesz grać przez wiele godzin. Zestaw posiada mikrofony z funkcją redukcji szumów, napędzane przez AI, co przekłada się na niezakłóconą komunikację gdziekolwiek jesteś.

Mikrofon z redukcją szumów napędzany AI

Zestaw słuchawkowy ASUS ROG Strix Go 2.4 został opracowany z wykorzystaniem wiodącej w branży technologii redukcji szumów zasilanej przez sztuczną inteligencję, zapewniającą krystalicznie czystą komunikację głosową podczas gry.

Algorytm ten korzysta z ogromnej bazy danych, która pomaga dokładnie identyfikować i neutralizować hałasy płynące z otoczenia. W rezultacie, każdy niepożądany dźwięk, od stukotu klawiszy do rozmów ludzi w tle, jest niemal całkowicie wyeliminowany. Dzięki temu, komunikowanie się z członkami Twojej drużyny nie będzie niczym zakłócone.

Główny, odłączany mikrofon dwukierunkowy posiada certyfikat najważniejszych ekspertów od komunikacji, w tym Discord i TeamSpeak. Zestaw posiada również drugi, ukryty mikrofon, który zapewnia wygodną komunikację w dowolnym miejscu. Również ten mikrofon jest napędzany przez sztuczną inteligencję eliminującą szumy z otoczenia.

Przetworniki ASUS Essence 40 mm

W słuchawkach ASUS ROG Go 2.4 zastosowano ekskluzywne przetworniki ASUS Essence o średnicy 40 milimetrów oraz hermetyczne komory, które zapewniają niewiarygodnie bogaty i czysty dźwięk z zoptymalizowanym głębokim basem. Wszystko to składa się na niesamowite wrażenia dźwiękowe, które pozwoli Ci jeszcze mocniej zagłębić się w rozgrywce.

Lekka konstrukcja i szeroka kompatybilność

Ważący zaledwie 290 gramów, zestaw słuchawkowy ASUS ROG Strix Go 2.4 jest wyjątkowo lekki, a jednocześnie zapewnia niezrównany komfort użytkowania co ma szczególne znaczenia podczas długich sesji gamingowych. Składana konstrukcja idealnie nadaje się do grania w dowolnym miejscu, dzięki czemu zestaw możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Zestaw ASUS ROG Strix Go 2.4 możesz używać zarówno w trybie bezprzewodowym, jak również w łączności przewodowej. W zestawie znajduje się wiele adapterów, w tym przejściówka z USB-C do USB 2.0 i złącza 3,5 mm. W ten sposób, słuchawki łatwo podłączysz do zgodnych kontrolerów Xbox lub innych urządzeń. W trybie bezprzewodowym słuchawki połączysz z komputerami PC i Mac, konsolami PlayStation 4 i Nintendo Switch (dzięki adapterowi USB-C) oraz z urządzeniami mobilnymi.

PRODUKT
Producent
Asus
Kod producenta
90YH01X1-B3UA00
EAN
INFORMACJE PODSTAWOWE
Konstrukcja
Nauszne
Łączność
Bezprzewodowa
Złącze
Mini Jack 3.5 mm
USB-C
Długość przewodu
Nie dotyczy
Element kolorystyczny
Czarny
Waga [g]
290
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
Membrany
40 mm
Min. pasmo przenoszenia
20 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
20000 Hz
Czułość
98 dB/mW
Impedancja
32 om
SPECYFIKACJA MIKROFONU
Min. pasmo przenoszenia
100 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
8000 Hz
Sposób mocowania mikrofonu
Na pałąku
Polecamy