Wczytuję dane...
Kod producenta: 90YH01W7-B2UA00
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
EAN: 4718017233811
Producent: Asus
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

ASUS ROG THETA 7.1

ROG Theta 7.1 to zestaw słuchawkowy klasy premium z 7.1-kanałowym dźwiękiem surround, który dysponuje ośmioma niezależnymi przetwornikami Essence oraz wydajnym basem wirtualnym dla precyzyjnego pozycjonowania i niesamowitej jakości dźwięku. ROG Theta7.1 to także pierwsze w branży słuchawki wyposażone w mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który gwarantuje niesamowicie czysty dźwięk w komunikacji głosowej podczas gry.

Zintegrowane złącze USB-C pozwala graczom cieszyć się 7.1-kanałowym dźwiękiem surround podczas korzystania z komputera PC, konsol do gry czy urządzeń mobilnych. Spersonalizowane oświetlenie RGB sprawi, że zabłyśniesz w świetnym stylu, a nagradzana jakość wykonania i ergonomiczna konstrukcja gwarantują komfort noszenia oraz wytrzymałość.

Niezrównany 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny

W zestawie słuchawkowym ROG Theta 7.1 zastosowano nowatorską konstrukcję z czterema dłuższymi, niezależnymi przetwornikami Essence w każdej muszli nausznej. Pozwala to uzyskać pełne spektrum przestrzennego dźwięku 7.1-kanałowego o niewiarygodnej wierności odwzorowania z mocnym wirtualnym basem.

Ciesząc się dźwiękami precyzyjnie rozmieszczonymi w trójwymiarowej przestrzeni, ustalisz kierunek pochodzenia każdego wystrzału i kroków przeciwnika. Twoje wirtualne pole bitwy stanie się niewiarygodnie realistyczne, zapewniając niespotykaną wcześniej immersję w rozgrywce.

Ekskluzywny przetwornik cyfrowo-analogowy

Zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest wyposażony w spersonalizowany układ DAC ROG 7.1 klasy systemów kina domowego, a ponadto wykorzystuje kodek audio SupremeFX S1220A. W przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych, DAC w zestawie ROG Theta 7.1 używa czterech wzmacniaczy słuchawkowych ESS 9601 dla najwyższej precyzji pozycjonowania przestrzennego efektów i zapewnienia ogromnej przestrzeni dźwiękowej.

Pomimo zintegrowania wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC), zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 zachowuje niską temperaturę i komfort noszenia dzięki zastosowaniu redukującego temperaturę środka termoprzewodzącego, który efektywnie rozprasza ciepło.

Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI

ROG Theta 7.1 jest wyposażony w pierwszy na świecie mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który posiada dedykowany procesor wykorzystujący wiele inteligentnych profili trenowanych sztuczną inteligencją. Pozwala to wyeliminować ponad 50 milionów typów hałasu z otoczenia, jednocześnie zachowując profil głosu ludzkiego – dla zapewnienia krystalicznie czystej komunikacji w trakcie rozgrywki.

Ten inteligentny mikrofon nawet o 95% redukuje rozpraszające uwagę głosy innych osób, dźwięki pisania na klawiaturze oraz klikania myszą, umożliwiając Ci wyraźną komunikację w każdym otoczeniu. Dodatkowo odłączany mikrofon jednokierunkowy jest certyfikowany do użytkowania z aplikacjami Discord i TeamSpeak, a dioda na końcu booma miga w kolorze czerwonym, kiedy mikrofon jest wyciszony. Dzięki temu możesz w łatwy sposób sprawdzić aktualny status mikrofonu.

Komfort opracowany przez ekspertów

Zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest oferowany z dwoma rodzajami poduszek nausznych ROG Hybrid, dlatego możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają Ci pod względem dopasowania i materiału. Jedna para jest wykonana z mieszanki skóry proteinowej i szybko ochładzającej się, przepuszczającej powietrze tkaniny siatkowej. Ten wariant jest cienki i miękki, dlatego idealnie nadaje się do rozgrywki mobilnej. Druga para jest grubsza, przy czym dodano tutaj więcej szybko ochładzającej się tkaniny dla zapewnienia komfortu przez dłuższy czas, co czyni je doskonały rozwiązaniem do maratonowych sesji gamingowych.

Słuchawki ROG Theta 7.1 są wyposażone w muszle nauszne i widełki wykonane ze stopu aluminium, które charakteryzują się lepszym rozpraszaniem ciepła i większą trwałością, dzięki czemu wytrzymają trudy rozgrywki i długotrwałego użytkowania. Przycisk do sterowania jednym dotknięciem umożliwia Ci przełączanie pomiędzy dźwiękiem wielokanałowym a dźwiękiem stereo, natomiast wytrzymały przełącznik wahadłowy reguluje poziom głośności, wejście mikrofonowe, a nawet oświetlenie RGB – udostępniając Ci najważniejsze ustawienia na wyciągnięcie ręki.

Opis produktu
ASUS ROG Theta 7.1. Typ produktu: Zestaw słuchawkowy, Styl noszenia: Opaska na głowę, Rekomendowane użycie: Gaming. Technologia łączności: Przewodowa, Złącze USB: USB Type-C. Budowa słuchawek: Okolicz fonetyczny, Pasmo przenoszenia: 20 - 40000 Hz, Impedancja: 32 Ω. Typ mikrofonu: Na wysięgniku, Częstotliwość mikrofonu: 100 - 12000 Hz, Czułość mikrofonu: -40 dB. Waga produktu: 650 g

Specyfikacja produktu

Zgodny z Mac Tak
Technologia łączności Przewodowa
Połączenie USB Tak
Złącze USB USB Type-C
Waga produktu 650 g
Typ mikrofonu Na wysięgniku
Częstotliwość mikrofonu 100 - 12000 Hz
Czułość mikrofonu -40 dB
Odczepiany mikrofon Tak
Budowa słuchawek Okolicz fonetyczny
Pasmo przenoszenia 20 - 40000 Hz
Impedancja 32 Ω
Rodzaj magnesu Neodym
Redukcja hałasu Tak
Przewody USB Typu-A, USB Type-C
Liczba portów USB 2.0 1
Typ portu USB USB Type-C
Kompatybilność marki Dowolna marka
Typ produktu Zestaw słuchawkowy
Styl noszenia Opaska na głowę
Rekomendowane użycie Gaming
Kolor produktu Czarny
Typ zestawu słuchawkowego Monofoniczny
Możliwość złożenia Nie
Kolor kabla Czarny
Podświetlenie Tak
Kolor podświetlenia Czerwony/Niebieski/Fioletowy
Polecamy