Wczytuję dane...
Kod producenta: 90YH02GE-B1UA00
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 2 dni dni robocze
EAN: 4718017399609
Producent: Asus
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Słuchawki Asus Rog Theta Electret (90YH02GE-B1UA00)

Audiofilski dźwięk

ROG Theta Electret to najnowocześniejszy zestaw słuchawkowy do gier z technologią elektretowego sterownika, w połączeniu z hermetycznymi przetwornikami basowymi Essence, zapewniającymi wyjątkowy audiofilski dźwięk, który zanurza Cię głębiej w grach i łączy z muzyką, którą kochasz. Idealnie komponuje się z przetwornikami cyfrowo-analogowymi i wzmacniaczami. ROG Theta Electret to zestaw słuchawkowy bez kompromisów, zapewniający dźwięk na najwyższym poziomie i najlepsze zanurzenie w grze.

Sterownik elektretowy i neodymowy przetwornik basowy

ROG Theta Electret to najnowocześniejszy zestaw słuchawkowy do gier z technologią elektretowego sterownika, który zapewnia audiofilski dźwięk w zakresie średnich i wysokich częstotliwości, zapewniając realistyczne wrażenia dźwiękowe podczas grania i słuchania muzyki. W zestawie słuchawkowym znajdują się także ekskluzywne przetworniki ROG Essence z hermetyczną komorą, aby zapewnić zoptymalizowane brzmienie basów, które podnosi rozgrywkę z nowym poziomem głębi i realizmu. ROG Theta Electret idealnie łączy się z wysokiej klasy przetwornikami cyfrowo-analogowymi i wzmacniaczami.

Posrebrzany drut miedziany dla czystszego dźwięku

ROG Theta Electret jest wyposażony w posrebrzany drut miedziany hi-fi, który zapewnia lepszą czystość dźwięku. Dzięki minimalnej stracie energii w porównaniu z innymi typami kabli audio posrebrzany drut miedziany zachowuje zakres wysokich częstotliwości materiału źródłowego, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

Dwa rodzaje poduszek

ROG Theta Electret jest wyposażony w dwa rodzaje hybrydowych poduszek ROG, dzięki czemu możesz wybrać, które będą dla Ciebie najlepsze. Jedna para łączy białą skórę i szybkie chłodzenie, oddychającą siatkę z tkaniny - cienką i miękką - idealną do grania w podróży. Druga para jest grubsza, ale dodaje więcej chłodzącego materiału dla większego komfortu, dzięki czemu idealnie nadaje się na długie sesje gry.

Opis produktu
ASUS ROG Theta Electret. Typ produktu: Zestaw słuchawkowy, Styl noszenia: Opaska na głowę, Rekomendowane użycie: Gaming. Technologia łączności: Przewodowa. Budowa słuchawek: Supra fonetyczny, Pasmo przenoszenia: 20 - 40000 Hz, Impedancja: 32 Ω. Typ mikrofonu: Na wysięgniku, Częstotliwość mikrofonu: 100 - 10000 Hz, Czułość mikrofonu: -40 dB. Waga produktu: 555 g

Specyfikacja produktu

Technologia łączności Przewodowa
Złącze 3,5 mm Tak
Połączenie USB Nie
Bluetooth Nie
Waga produktu 555 g
Typ mikrofonu Na wysięgniku
Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz
Czułość mikrofonu -40 dB
Typ kierunku mikrofonu Jednokierunkowy
Składany mikrofon Tak
Odczepiany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 1
Wyciszenie mikrofonu Tak
Budowa słuchawek Supra fonetyczny
Pasmo przenoszenia 20 - 40000 Hz
Impedancja 32 Ω
Rodzaj magnesu Neodym
Średnica głośnika 4,5 cm
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Nauszniki Tak
Ilość 1
Typ produktu Zestaw słuchawkowy
Styl noszenia Opaska na głowę
Rekomendowane użycie Gaming
Kolor produktu Czarny
Typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny
Długość kabla 1,5 m
Kolor kabla Czarny
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Polecamy