Wczytuję dane...
Kod producenta: TG-A-015-R
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
EAN: 753677507630
Producent: Thermal Grizzly
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly Aeronaut - 3,9g / 1,5ml

Dane techniczne:

  • Przewodność cieplna: 8,5 W/mk
  • Rezystancaj cieplna: 0,0129 K/W
  • Przewodność elektryczna: 0 pS/m
  • Lepkośc: 110-160 Pas
  • Zakrtes pracy: -150 °C / +200 °C
  • Waga: 3,9g / 1,5ml
  • Gwarancja: 24 miesiące

Thermal Grizzly Aeronout to produkt skierowany użytkowników, którzy nie szukają emocji w ekstremalnym podkręcaniu swojego procesora ale mimo to oczekują stabilnej pracy w stresie i szybkiego odprowadzania ciepła. Thermal Grizzly Aeronout bardzo łatwo się nakłada i jest świetną alternatywą dla past dokładanych w zestawie do chłodzenia.

Pasta przewodząca ciepło o nazwie Aeronaut jest produktem podstawowym wśród past przewodzących ciepło firmy Thermal Grizzly. Pomimo tego, że udział tlenków metali jest tutaj nieco mniejszy, oferuje ona dobrą przewodność cieplną. Przy swojej stosunkowo niewielkiej gęstości i strukturze nośnej na bazie silikonu, szczególnie nadaje się ona, aby w przypadku wielkopowierzchniowych zastosowań można było uzyskać niewielką grubość warstwy, a przez to niższe temperatury. Nie ma ona skłonności do utwardzania i przy dobrym stosunku jakości do ceny i mniejszym udziale metali, co jest korzystne dla ochrony powierzchni źródła ciepła i wentylatora, jest idealna do zastosowań, w których wentylator lub źródło ciepła są często wymieniane.

Pasta przewodząca ciepło Aeronaut jest dostarczana w komplecie jako strzykawka 3 ml z dwoma aplikatorami. Za pomocą tych aplikatorów można posmarować powierzchnię o wielkości 27 x 27 mm kroplą pasty o wielkości ok 3 mm, w ten sposób strzykawka wystarcza na około 30 zastosowań - to oczywiście zależy od indywidualnego zastosowania i od sprawności.

Polecamy