Kod producenta: 457887
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni godzin
Producent: IRIS
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Skaner I.R.I.S IRISPen Executive 7

Pióro dygitalizujące, skaner ręczny

(zapisuje cyfrowo notatki)

Przenośny skaner ręczny, który rozpoznaje ponad 130 języków, tłumaczy w ponad 40. Łączy się z komputerem za pomocą portu USB 2.0. Współpracuje z aplikacjami Outlook, Excel oraz Word. IRISPen jest wyposażony w inteligentny syntezator głosu, która pozwala słuchać wszystko co zeskanuje.

IRIS Pen Executive 7 to w pełni wyposażony rysik skanujący oferujący funkcje rozpoznawania tekstu. Działa tak jak zakreślacz! Wystarczy przesunąć rysik nad wydrukowanymi informacjami z gazet, czasopism, książek, listów itp. Tekst pojawi się natychmiast na ekranie komputera, bezpośrednio w miejscu, w którym znajduje się kursor! Skaner ma również wbudowaną funkcję tłumaczenia na ponad 50 języków. Wybierz język, na który chcesz przetłumaczyć tekst, przesuń rysik nad dokumentem papierowym. Tłumaczenie pojawi się na ekranie w ciągu kilku sekund.

Pozwól się wyróżnić

Po prostu przesuń IRISPen nad tekstem wydrukowanym lub numerami, gazetą, czasopismem, faksem, listem itp., a tekst zostanie automatycznie przepisane na komputerze przy użyciu wbudowanego Optical Character Recognition Iris technologia (OCR). IRISPen 7 możne również zapisać loga, podpisy i małe grafiki.

Mocniejszy, lżejszy, szybszy

IRISPen 7 jest dumny następca 20-letniej linii I.R.I.S. pen scanners:
-. nowy silnik OCR zasilany przez technologię IRIS sprawia się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej 
- soczewka optyczna nowego skanera 
- Kształt nowego sprzętu 

Współpracuje z dowolną aplikacją

Wystarczy umieścić kursor w dowolnej aplikacji, a zeskanowany tekst lub obraz, numery pojawiają się automatycznie w pozycji kursora. Tu nie ma znaczenia, czy w programie Word, Excel lub innych aplikacji do edycji tekstu lub edytora internetowej. Jeśli można go wpisać, IRISPen będzie również mógł zrobić to za Ciebie!

Skanowanie, odczytuje na głos!

IRISPen ™ jest wyposażony w inteligentny syntezy głosu, który pozwala słuchać cokolwiek skanujesz. Będziesz wtedy w stanie skanować ciągłe, bez konieczności patrzenia na ekranie, aby sprawdzić, czy to jest oryginalny dokument (dostępny tylko w języku angielskim).

Rozwiązanie wielojęzyczny

Dzięki wbudowanym mechanizmem OCR IRIS będzie można skanować i rozpoznawać tekst w ponad 30 różnych językach, w tym francuski, amerykański angielski, angielski brytyjski, holenderski, cyfry, niemiecki, portugalski brazylijski, portugalski, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński uproszczony , chiński tradycyjny, japoński, koreański, turecki, serbski, słowacki, węgierski, ukraiński, bułgarski, rumuński, słoweński, estoński,polski, grecki, norweski, fiński, duński, szwedzki, hebrajski, Kataloński, Szwajcarski niemiecki.

Bezpłatne programy kompresujące PDF 

Przy zakupie nowych IRISPen 7, otrzymasz darmowe oprogramowanie IRISCompressor ™ przeznaczony do konwersji standardowych obrazów dokumentów (JPEG, JPEG 2000, PNG, TIFF, obraz w formacie PDF, itp.) do nowego dokumentu PDF z dużo mniejszym rozmiarze (do 20 razy), w pełni zgodna z dowolnym przeglądarka plików PDF
Informacje o produkcie:
 Kolor Czarny
 Rodzaj Piórowy
Parametry skanowania
 Skanowanie w kolorze tak
 Skanowanie dwustronne nie
 Dołączone oprogramowanie
IRISCompressor
Parametry techniczne
 Interfejs
USB
 Zasilanie
Poprzez złącze USB komputera
 Obsługiwane systemy operacyjne
Windows 2000
Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Windows XP
Parametry fizyczne
 Wysokość [mm] 140
 Szerokość [mm] 35
 Głębokość [mm] 25
 Waga [g] 60
W zestawie
Pióro skanujące, oprogramowanie do komputera PC na płycie CD-ROM
30-dniowa wersja próbna IRISCompressor™ Pro
Skrócona instrukcja obsługi
Informacje dodatkowe
Połączenie z internetem do jednorazowej aktywacji

Polecamy