Kod producenta: EA8108
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Krups
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Towar pochodzi z programu wyprzedażowego producenta/dystrybutora. Jest to towar nowy i pełnowartościowy lecz może posiadać uszkodzone opakowanie lub mikroryski. Nie ma to jednak wpływu na jakość produktu lub jego użytkowanie. Towar objęty jest pełną gwarancją producenta/dystrybutora.

Krups EA 8108 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy stoją przed wyborem swojego pierwszego ekspresu. Prezentowany model to połączenie zaawansowanej technologii, funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. 
Ekspres jest wyposażony w opatentowany system Thermoblock, który odpowiada za idealną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki. Funkcja wyboru mocy kawy (stadard/strong) pozwala na przygotowanie właśnie takiego napoju, na jaki mamy aktualnie ochotę. 3-poziomowa regulacja stopnia zmielenia ziaren zapewnia perfekcyjną jakość serwowanej kawy. 
Automatyczne programy oczyszczania oraz odkamieniania odpowiadają za oszczędność czasu oraz należyty stan urządzenia. Hermetyczny pojemnik na 500 g ziaren oraz pojemnik na wodę o objętości 1,6 l eliminują potrzebę uzupełniania ekspresu po każdym użyciu.

Benefity

  • Elegancki i stylowy design. Czarna obudowa nadaje ekspresowi niezwykłej klasy, co pozytywnie wpłynie na wystrój każdej kuchni.
  • System grzewczy Thermoblock. Innowacyjny, kompaktowy system zapewnia idealną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki po uruchomieniu ekspresu.
  • System filtracji wody Claris Aqua. Każda kropla wody, z której ekspres przygotowuje kawę, jest specjalnie filtrowana, co zapewnia jej nieskazitelną czystość. Dlatego też serwowane napoje mają idealny smak.
  • Młynek z hermetycznym pojemnikiem na 500 g kawy. Młynek umożliwia przygotowanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren, a hermetyczny pojemnik na długo zachowuje jej smak i aromat. Duża objętość pojemnika eliminuje potrzebę jego częstego napełniania.
  • Wyjmowany przezroczysty pojemnik na wodę o pojemności 1,6 l. Dzięki możliwości wyjmowania pojemnika, jego napełnianie bądź czyszczenie nie sprawia najmniejszego kłopotu. Duża objętość 1,6 litra pozwala na zaserwowanie kilku kaw przy jednorazowym napełnieniu pojemnika, dzięki czemu nawet podczas dużego przyjęcia twoi goście nie będą długo oczekiwali na swój napój.
  • Wybór wielkości kawy. Funkcja umożliwia przyrządzenie kawy o objętości od 20 do 220 ml, co w jeszcze większym stopniu umożliwia otrzymanie właśnie takiego napoju, na jaki aktualnie mamy ochotę.
  • Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania. Funkcja pozwala na utrzymanie ekspresu w czystości, co zapewnia oszczędność czasu, jak również pozwala zachować idealną jakość przygotowywanej kawy.
  • Funkcja automatycznego wyłączania ekspresu. Dzięki tej funkcji, ekspres wyłącza się automatycznie tuż po przygotowaniu kawy, co wpłynie na oszczędność energii w twoim domu.

Opis produktu
Krups EA8108. Obudowa: Wolnostojący, Typ produktu: Espresso machine, kolor: Czarny. Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 L, Typ wkładu kawy: Ziarna kawy, Rodzaje napojów: Espresso. Obciążenie: 1450 W, Klasa wydajności energetycznej: A. Szerokość produktu: 28,7 cm, Długość urządzenia: 48,3 cm, Wysokość urządzenia: 38,1 cm. Pallet width: 80 cm, Pallet length: 120 cm, Pallet height: 2,19 m

Specyfikacja produktu

Szerokość produktu 28,7 cm
Długość urządzenia 48,3 cm
Wysokość urządzenia 38,1 cm
Waga produktu 7,1 kg
Ilość w opakowaniu 1
Szerokość 30,2 cm
Głębokość kartonu 51,2 cm
Wysokość pudełka 39,5 cm
Waga wraz z opakowaniem 9,1 kg
Waga paczki 9,1 kg
Obciążenie 1450 W
Klasa wydajności energetycznej A
Usuwalny zbiornik wody Tak
Usuwalna misa ociekowa Tak
Obudowa Wolnostojący
Typ produktu Espresso machine
kolor Czarny
Typ kontroli Przyciski, Obrotowy
Wbudowany wyświetlacz Nie
Pojemność zbiornika na wodę 1,8 L
Typ wkładu kawy Ziarna kawy
Rodzaje napojów Espresso
Typu ekspresu do kawy Pełna automatyka
Maksymalne ciśnienie 15 bar
Liczba ustawień temperatury 3
Regulacja mocy kawy Tak
Wbudowany młynek Tak
Pojemność pojemnika na ziarna kawy 275 g
Pojemnik na mleko Nie
System grzejący Thermoblock
Pallet width 80 cm
Pallet length 120 cm
Pallet height 2,19 m
Pallet weight 291,2 kg
Ilość kartonów w warstwie na palecie 32
Polecamy