Kod producenta: DCS-800L
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: D-Link
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

DCS-800L to najmniejsza elektroniczna niania z oferty D-Linka. Umożliwia podgląd obrazu na urządzeniu mobilnym z dowolnego miejsca na świecie dzięki bezpłatnej usłudze mydlink™.

Spokój ducha zawsze i wszędzie 

Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior zaprojektowano po to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa dziecku i umożliwić rodzicom zdalną kontrolę zachowania malucha. Wyraźny obraz oraz automatyczny tryb nocny, który uruchamia się po zmierzchu, umożliwia wygodne monitorowanie dziecka przez całą dobę. To idealne rozwiązanie do domu i podróży, dzięki bezpłatnej usłudze mydlink™, która umożliwia podgląd obrazu na smartfonie lub tablecie w każdym miejscu - wystarczy tylko połączenie z Internetem. Co więcej, dwukierunkowy dźwięk umożliwia mówienie do dziecka wprost ze smartfonu lub tabletu.

Technologia, która dba o dziecko 

Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior może wysyłać powiadomienia o konkretnych zdarzeniach. Wbudowane czujniki ruchu i dźwięku wykrywają płacz lub aktywność po przebudzeniu.


Monitoring dziecka nigdy nie był tak łatwy i przyjemny 

Elektronicznej niani z kamerą EyeOn™ Baby można użyć podczas podróży z dzieckiem, nawet bez dostępu do Internetu. Wystarczy podłączyć telefon lub tablet do utworzonej przez nianię sieci bezprzewodowej, aby móc zdalnie kontrolować zachowanie dziecka. To idealne rozwiązanie podczas rodzinnych wakacji lub wizyty u przyjaciół. Możliwe jest również podłączenie przenośnego źródła zasilania¹ przez USB kamery tak, aby uczynić ją w pełni mobilnym urządzeniem. 

Rewolucyjna usługa chmury mydlink™ 

Zazwyczaj podłączenie kamery do domowej sieci oraz dostęp w tradycyjny sposób wymaga złożonej i czasochłonnej konfiguracji. mydlink™ sprawia, że dostęp do kamery EyeOn™ jest dziecinnie prosty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mydlink™ Baby na smartfona lub tablet i w kilku prostych krokach skonfigurować i uzyskać podgląd obrazu z kamery EyeOn™. Jest to możliwe z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do sieci Wi-Fi lub połączenia LTE/3G. 

Dziecinnie prosta konfiguracja 

Po pobraniu bezpłatnej aplikacji mydlink™ Baby na iPhone’a, iPada lub urządzenie z systemem Android, aplikacja krok po kroku przeprowadzi przez proces instalacji oraz przedstawi wszystkie funkcje urządzenia. 

1 Zewnętrzne źródło zasilania przez USB nie jest dołączone (minimum wyjście 2 A).

Pięć powodów dla których EyeOn Baby D-Linka jest lepsza niż standardowe elektroniczne nianie

Nowoczesne narzędzia, z których mogą skorzystać rodzice, by dbać o zdrowie i bezpieczeństwo pociech dają oszałamiające możliwości, wszystko dzięki niesamowitemu postępowi w technologii.
Zazwyczaj większość rodziców jest na bieżąco z nowymi produktami związanymi z szeroko rozumianą opieką nad dziećmi, jak np. pieluchami. Jednak nie wszyscy słyszeli o nowościach w dziedzinie monitoringu. Nowinka z tej właśnie kategorii, wprowadzona do sprzedaży przez D-Linka na początku 2014 roku, nosi nazwę EyeOn Baby (DCS-825L). To kamera do monitorowania dziecka, współpracująca z urządzeniami mobilnymi, takimi jak iPhone, iPad lub urządzenia z systemem Android. Pełnią one rolę wyświetlacza obrazu przekazywanego przez kamerę i razem tworzą elektroniczną nianię nowej generacji. To niezwykłe połączenie umożliwia oglądanie dziecka w dowolnymi miejscu na Ziemi z dostępem do Internetu.

Oto pięć powodów przemawiających za wyborem EyeOn Baby

1. Więcej urządzeń
Większość elektronicznych niań umożliwia oglądanie przekazu jedynie na jednym urządzeniu. To idealne rozwiązanie dla rodzin z jednym dzieckiem i jednym rodzicem, jednak co zresztą? EyeOn Baby umożliwia rodzicom mieć oko aż na 99 przekazów z jednego monitorującego urządzenia. To oznacza, że oboje rodzice, dziadkowie i dalsza rodzina mogą oglądać malucha na swoich urządzeniach.
Nie ma też problemu, jeśli wielu rodziców jednocześnie będzie chciało zobaczyć, co dzieje się w żłobku. Wyświetlanie obrazu z kamery nie jest ograniczone do jednego wyświetlacza lub urządzenia, więc salę zabaw w przedszkolu na swoim tablecie lub smartfonie zobaczy każdy rodzic.

2. Zobacz, co dzieje się z maluchem, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz
Następna zaleta EyeOn Baby to elastyczność – obraz z kamery można obejrzeć w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu. Nie musisz przebywać w tym samym domu, by sprawdzić efektywność działania kamery (ale upewnij się, że ktoś w tym czasie w nim będzie!). Jeśli będziesz musiał wyjechać w dłuższą podróż służbową lub tylko na jedną noc, będziesz mógł sprawdzić co dzieje się z dziećmi, co robi niania, zarówno przez połączenie Wi-Fi, 3G, jak i 4G.

3. Obraz z kamery w jakości HD
Wielu rodziców korzystających z tradycyjnych niań jest przyzwyczajonych do ziarnistego i pełnego szumów przekazu z kamery - większość urządzeń na rynku oferuje słabą jakość obrazu. Z EyeOn Baby to przeszłość - wysokiej jakości obraz umożliwia dostrzeżenie wielu nowych szczegółów, przenosząc doznania na zupełnie nowy poziom. Gdy robi się ciemno urządzenie przełącza się w tryb nocny, umożliwiając dalszą obserwację dziecka.

4. Sprawdź temperaturę w żłobku ze smartfona
EyeOn Baby regularnie wysyła powiadomienia z informacją o temperaturze, którą mierzy zamontowany w urządzeniu termometr.

5. Uspokój dziecko puszczając mu kołysankę
Małe dzieci często potrzebują posłuchać kołysanki, by się uspokoić lub zasnąć. EyeOn Baby przychodzi z pomocą tym rodzicom, którzy nie mają anielskich głosów – pięć zaprogramowanych kołysanek uspokoi malucha przed snem.

Opis produktu
D-Link DCS-800L. Typ przetwornika obrazu: CMOS, Długość stałej ogniskowej: 2,44 mm (0.0961"), Typ diody LED: Podczerwień. Formaty kompresji: M-JPEG, Format kompresji zdjęć: JPG, Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 4.1, Android 4.2, Android 4.3, Android 4.4, iOS 6.0, iOS 6.1, iOS 7.0. Technologia łączności: Wi-Fi, Standardy Wi- Fi: 802.11n, Połączenie usb: Micro-USB. kolor: Biały, Typy kart pamięci: SD, Typ głośnika: 2-drożny. Diody LED: Activity, Link, Power

Specyfikacja produktu

Kąt widzenia (poziomy) 57°
Kąt widzenia (pionowy) 42°
Technologia łączności Wi-Fi
Standardy Wi- Fi 802.11n
Połączenie USB
Połączenie usb Micro-USB
Rodzaj zasilania DC, USB
Napięcie wejściowe DC 5V
Pobór mocy 4,4W
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 70 °C
Wilgotność względna podczas pracy (odbiornik) 20 - 80%
Wilgotność względna podczas pracy (nadajnik) 5 - 95%
Diody LED Activity, Link, Power
Typ przetwornika obrazu CMOS
Długość stałej ogniskowej 2,44 mm
Typ diody LED Podczerwień
Funkcja aparatu fotograficznego
Cyfrowe zbliżenie 4x
Tryb nocny
Rozdzielczości wideo 320 x 240, 640 x 480 piksele
Wielkość czujnika CCD 1/0,197 mm (1/5")
Stała przysłona 2,4 mm
Odległość widzenia nocnego (Night Vision) 5m
Digital zoom
Montaż naścienny / rzutowanie na sufit
Przycisk reset
Zasilacz sieciowy
Wymiary produktu (SxGxW) 75 x 70 x 100 mm
kolor Biały
Zintegrowany czytnik kart
Typy kart pamięci SD
Typ głośnika 2-drożny
Smartphone support
Wbudowane głośniki
Czujnik ruchu
Wykrywanie hałasu
Formaty kompresji M-JPEG
Format kompresji zdjęć JPG
Wbudowany mikrofon
Lullabies
Number of lullabies 5
Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe Android 4.1, Android 4.2, Android 4.3, Android 4.4, iOS 6.0, iOS 6.1, iOS 7.0
Obsługiwane produkty iPhoneniPad
Certyfikaty CE, LVD, FCC, IC, C-Tick
Polecamy