Kod producenta: SCD620/26
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Philips
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Philips Avent Elektroniczna WIDEO Niania SCD620/26

     Postaw na bezpieczeństwo i ochronę

 

Model Philips Avent SCD620/52 pozwala przez cały czas cieszyć się bezpiecznym kontaktem z dzieckiem. Usłyszysz swojego maluszka w doskonałej jakości dźwięku i zobaczysz go na niezwykle wyraźnym wyświetlaczu (2,7" LCD) zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

Szybkie i bezpieczne połączenie

 

Wyjątkowa funkcja szybkiego łączenia z innym urządzeniem pozwala nawiązać prywatne i bezpieczne połączenie z dzieckiem. Dzięki nowej, dostosowującej się technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) zakłócenia są zmniejszania do minimum, a wska pozwoli mieć pewność, iż łączność nie została przerwana. Tryb ECO zmniejsza pobór mocy, kiedy w pokoju dziecka panuje spokój. Urządzenie wyłącza wówczas transmisję dźwięku i obrazu, jednak automatycznie ponowi połączenie wtedy, gdy dziecko zacznie wydawać dźwięki.

 

Krystalicznie czysty obraz

 

Z Elektroniczna WIDEO Niania SCD620/52 możesz obserwować swoje dziecko zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz. Ciesz się widokiem śpiącego maluszka dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 6,9 cm (2,7") o wysokiej rozdzielczości. Dwukrotne zbliżenie cyfrowe i przesuwanie widoku dają dodatkową pewność, że zobaczysz wszystko, co robi Twoje dziecko.

 

Mów do maluszka nawet na odległość

 

Czasami maluszek, aby ponownie zasnąć potrzebuje jedynie przez chwilkę usłyszeć uspokajający ton głosu rodzica. Dzięki tej niezbędnej funkcji jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu. Dodatkowo przebywając w dowolnym pomieszczeniu, możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii oraz włączyć lampkę nocną, aby stworzyć atmosferę, która pomoże dziecku ponownie zasnąć.

 

Dopasowany do Twoich potrzeb

 

Dzięki regulacji czułości mikrofonu możesz dostosować optymalny poziom hałasu jaki odbiera nadajnik, np. ma być słyszalny płacz dziecka, ale nie jego gaworzenie. Bez względu na to, jak ustawisz parametry, wysokiej jakości dźwięk zachwyci Cię krystaliczną czystością.

 

Opis produktu
Philips SCD620/26. Maksymalny zasięg: 300 m, Modulacja: FHSS, Maksymalny zakres wewnętrzny (pomieszczenie): 50 m. Technologia łączności: FHSS, Pasmo częstotliwości: 2.4, Połączenie usb: Mini-USB. Kolor produktu: Biały. Długość przekątnej ekranu (cale): 6,86 cm (2.7"). Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Bateria, Napięcie wejściowe AC: 100-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz

Specyfikacja produktu

Długość przekątnej ekranu (cale) 6,86 cm (2.7")
Technologia łączności FHSS
Pasmo częstotliwości 2.4
Połączenie usb Mini-USB
Rodzaj zasilania Prąd przemienny, Bateria
Napięcie wejściowe AC 100-240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg Tak
Wskaźnik ładowania baterii Tak
Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora Tak
Tryb nocny Tak
Zaczep na pasek Tak
Montaż naścienny / rzutowanie na sufit Tak
Alarm wibracyjny Nie
Podręcznik użytkownika Tak
Low battery alert Tak
Kolor produktu Biały
Lampka nocna Nie
Maksymalny zasięg 300 m
Obsługiwane smartfony Nie
Modulacja FHSS
Maksymalny zakres wewnętrzny (pomieszczenie) 50 m
Maksymalny zakres zewnętrzny 300 m
Liczba języków 1
Wbudowany mikrofon Tak
Czujnik temperatury Nie
Kołysanki Tak
Liczba kołysanek 5
Polecamy