Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Brita
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Filtr do wody klasy premium, który łączy w sobie najwyższy komfort i nowoczesny design z inteligentnym wskaźnikiem BRITA Meter.

I. Inteligentny wskaźnik BRITA Meter z pomiarem trzech parametrów:

- ilość przefiltrowanej wody

- twardości wody

- czasu filtracji

 

II. Wygodny miękki uchwyt oraz antypoślizgowa podstawa

 

III. Mechanizm automatycznego przelewu:

 

 

 

Przykrywka z mechanizmem automatycznego przelewu

Miękki, gumowany uchwyt

Antypoślizgowe dno


Unikalna pokrywka z mechanizmem automatycznego przelewu, który nie tylko ułatwia napełnianie dzbanka wodą, lecz również umożliwia obsługę systemu jedną ręką
Nowoczesny, stylowy kształt
Model o dużej pojemności
Ergonomiczny, dopasowany do dłoni uchwyt
Antypoślizgowy uchwyt
Podziałka ilości wody
Gumowane dno
Pojemność: 1,4 litra wody filtrowanej, 2,4 litra - pojemność całkowita

Wkład BRITA Maxtra w procesie unikalnej 4-stopniowej filtracji redukuje o 20% więcej twardości wody w porównaniu z dotychczas dostępnym wkładem BRITA Classic*. Dodatkowo wkład Maxtra redukuje inne substancje takie jak chlor, który negatywnie wpływa na smak i zapach wody kranowej, redukuje aluminium oraz wybrane metale ciężkie (takie jak miedź czy ołów) oraz niektóre pestycydy. Redukowane są również zanieczyszczenia organiczne . Dzięki temu możemy otrzymać czystszą, bardziej przejrzystą wodę przeznaczoną do przygotowywania gorących i zimnych napojów oraz gotowania i przyrządzania wyśmienitych potraw. Wkłady filtrujące Maxtra umożliwiają również ochronę urządzeń kuchennych przed odkładaniem się kamienia na elementach urządzeń kuchennych posiadających kontakt z wodą.


* uśredniony wynik testu przeprowadzonego zgodnie ze standardową procedurą badawczą firmy BRITA przy użyciu dzbanków filtrujących


Etap 1
Intensywna filtracja wstępna
Woda przepływa przez drobną siatkę górnego siteczka. Dzięki temu drobinki zanieczyszczeń mechanicznych z wody kranowej zostają zatrzymane.

Etap 2
Filtracja za pośrednictwem wymiennika jonowego
Teraz do gry wchodzi wymiennik jonowy! Wymiennik jonowy redukuje twardość węglanową wody, która bezpośrednio przyczynia się do pogorszenia jakości wody oraz odkładania kamienia na elementach urządzeń kuchennych. Ponadto wymiennik pozwala na znaczącą redukcję zawartości wybranych metali ciężkich takich jak aluminium, miedź czy też ołów.

Etap 3
Filtracja za pośrednictwem węgla aktywowanego
Granulowany węgiel aktywowany to kolejny etap filtracji. Węgiel aktywowany redukuje substancje wpływające negatywnie na zapach oraz smak wody kranowej takie jak chlor, wybrane pestycydy i zanieczyszczenia organiczne.

Etap 4
Intensywna filtracja końcowa
Podczas czwartego i ostatniego etapu specjalne, bardzo drobne siteczko zatrzymuje cząsteczki mieszanki filtrującej.