Wczytuję dane...
Kod producenta: 5KSMJ1A
Gwarancja: 24 miesiące
EAN: 5413184000745
Producent: Kitchen Aid
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA

DO SOKÓW KITCHEAID 5KSMJ1A

  • Dwustopniowy proces wyciskania soku na wolnych obrotach, przez wstępnie krojenie nożem tarczowym, następnie dalszy transport i przeciskanie przez jedno z wybranych sit - daje maksymalne wyciskanie soku, krótsze przygotowanie i mniej piany
  • Szeroki otwór i tacka podajnika z popychaczem (2 wielkości otworu) - mieści różnej wielkości miękkie, twarde i liściaste owoce i warzywa, redukując wstępne krojenie
  • Trzy sita: sito do rzadkiego soku, sito do gęstego soku oraz sito do przecierów / dżemów  - możliwość doboru gęstości pulpy stosownie do zamierzonego celu: czysty lub gęsty sok, czy gęste purée lub produkt na dżemy
  • Kompaktowa budowa i wygodne mocowanie do miksera stojącego
  • Składana wylewka - kontrola kapania soku w przerwach procesu wyciskania

Wyciskarka służy do uzyskiwania bogatych w błonnik i witaminy przecierów oraz gęstych soków nektarowych i musów z soczystych, miękkich warzyw i owoców, zwłaszcza jagodowych.

Pracuje w procesie dwustopniowym. Początkowo nóż ze stali nierdzewnej wstępnie rozdrabnia surowce. Następnie są one przeciskane przez sito wybrane z trzech dostępnych, różniących się średnicą oczek.

Wstępne rozdrabnianie skraca czas potrzebny na wyciśnięcie soku i zwiększa jego efektywność, z jednoczesnym ograniczeniem tworzenia się piany.

Pracę ułatwia i przyspiesza szeroki podajnik o dwóch średnicach otworów (jeden z nich w popychaczu) oraz zawór zapobiegający kapaniu.

Tak prowadzony proces nie powoduje nagrzewania się surowców i utraty cennych witamin.

Dzięki niej w jednej chwili przygotujesz świeże soki z ogromną ilością witamin, smakowite, ziołowe sosy do doprawienia posiłku oraz prawdziwe domowe przeciery i konfitury owocowe. Dwustopniowa wolnoobrotowa technologia wyciskania zapewnia wysokiej jakości produkt o zmniejszone ilości piany i wymagający o wiele mniej przygotowań. Zioła, owoce, warzywa - liściaste, miękkie, twarde - grube, cienkie, mięsiste – dzięki dobrze zaprojektowanym akcesoriom możliwości są nieograniczone. Podajnik 2w1 z bardzo szerokim otworem pozwala na umieszczenie w urządzeniu bardzo grubo pokrojonych owoców, warzyw i ziół we wszystkich rozmiarach i kształtach, które następnie są rozdrabniane, przeciskane i rozgniatane na miazgę przez jedno z trzech sitek stożkowych, zapewniających szeroki wybór konsystencji: klarownych soków, wytrawnych lub słodkich musów, owocowych przecierów czy konfitur.

Polecamy