Kod producenta: 107406602
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Nilfisk-Alto
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kompaktowy odkurzacz do pracy na sucho i na mokro z półautomatycznym systemem otrząsania filtra


AERO 21 INOX to najmniejszy z nowej generacji modeli AERO 21/26 charakteryzujący się kompaktową budową i łatwością obsługi, wyposażony w sprawdzony system czyszczenia filtra Push&Clean oraz w przydatne punkty mocowań akcesoriów. 20 litrowy zbiornik zapewnia dużą mobilność dzięki zastosowaniu trwałych kółek transportowych i rączki do jego łatwiejszego przenoszenia i opróżniania - opcją jest zbiornik INOX ze stali nierdzewnej. Dodatkowe gniazdo elektryczne z systemem AutoOnOff (w modelach -21) aktywuje odkurzacz tylko wtedy, kiedy pracuje elektronarzędzie. Pracując z wiertarką, szlifierką czy piłą tarczową AERO 21 zapewni dodatkowo właściwe wyciszenie i obniżenie poziomu hałasu.

Kompaktowa i lekka konstrukcja oraz wytrzymałość i trwałość co cechy nowych odkurzaczy AERO przeznaczonych do pracy na sucho i mokro. Możesz je łatwo i bez większego wysiłku przetransportować i przewieść w samochodzie. Po zakończonej pracy zbiornik można łatwo i szybko opróżnić wyrzucając śmieci bezpośrednio do kontenera, w czym pomaga metalowa rączka, lub poprzez usunięcie standardowego worka tekstylnego na pył. System czyszczenia filtra Push&Clean zmniejsza straty w wydajności pracy odkurzacza i zwiększa jego skuteczność. Nowe AERO jest wyposażone w kilka nowych punktów mocowań akcesoriów m.in dla węża ssącego, ssawek czy kabla elektrycznego a dwupunktowy system mocowania rur ssących sprawia, że całość jest bardzo stabilna. AERO 21 jest kompaktowym i łatwym w użyciu odkurzaczem - jest to idelany wybór do prac w warsztatach. Ze względu na swój mały ciężar, półautomatyczny system czyszczenia filtra, ergonomiczną konstrukcję nowe AERO świetnie sprawdza sie również jako wsparcie dla pracowników na budowach, w serwisach samochodowych w czy nawet do niektórych zadań w przemyśle.

    • Zmywalny filtr PET o skuteczności filtracji na poziomie 99,9%
    • System akcesoriów MultiFit dla podniesienia elastyczności pracy
    • Standardowy system mocowania akcesoriów i kabla zasilającego
    • System wydmuchu powietrza
    • Stabilne koła i ergonomiczna konstrukcją zapewniającą bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy

Opis produktu
Nilfisk AERO 21-01 PC INOX. Maksymalna moc wejściowa: 1250W, Prąd: 16A, Napięcie: 230V. Model: Bęben, kolor: Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna, Ilość pyłu: 20L. Właściwa obsługa: Profesjonalny, Czyszczenie powierzchni: Dywan, Hard floor, Rodzaj czyszczenia: Suchy i Mokry. Długość przewodu: 5m. Szerokość produktu: 40 cm, Głębokość urządzenia: 39 cm, Wysokość urządzenia: 52,5 cm

Specyfikacja produktu

Szerokość produktu 40 cm
Głębokość urządzenia 39 cm
Wysokość urządzenia 52,5 cm
Waga produktu 8,5 kg
Maksymalna moc wejściowa 1250W
Prąd 16A
Napięcie 230V
Częstotliwość danych wejściowych 50/60 Hz
Długość przewodu 5m
Podręczne przechowywanie akcesoriów
Schowek na przewód sieciowy
Podręcznik użytkownika
Model Bęben
kolor Czarny, Niebieski, Stal nierdzewna
Ilość pyłu 20L
Właściwa obsługa Profesjonalny
Czyszczenie powierzchni Dywan, Hard floor
Rodzaj czyszczenia Suchy i Mokry
Poziom hałasu Lc IEC 64 dB
Nadmuch 3600 l/min
Podciśnienie 21 kPa
Polecamy