Kod producenta: VR1GM7010UW
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Samsung
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Robot odkurzacz Samsung Powerbot VR1GM7010UW

Czyści nawet trudno dostępne miejsca

Bardzo niski, ale potężny

Został zaprojektowany jako znacznie niższy niż poprzednie modele, nie osłabiając wydajności i siły ssącej. Posiada aż do 20 razy wyższą moc ssania * łatwo odkurza kurz i brud z dywanów i pod niskimi meblami.

Skanowanie powierzchni i wykrywanie przeszkody
FullView Sensor ™ 2.0

FullView Sensor™ 2.0

Innowacyjny czujnik o wysokiej wydajności FullView Sensor ™ 2.0 skanuje bardzo wąskie przestrzenie lub małe bariery w całej szerokości pracy. Ponadto wie, gdzie są krawędzie przy ścianach i tam trzykrotnie zwiększa wydajność podnosząc ssanie o 10%. *

Odkurza skutecznie nawet w kątach i wzdłuż ścian

Edge Clean Master

Clean Master krawędź znajduje się na przedniej części odkurzacza i gwarantuje, że rogi i krawędzie ścian będą idealnie czyste. Od momentu kiedy przód robota dotyka ściany, automatycznie wysuwa się listwa zgarniająca, która tworzy specjalną dyszę ssącą, umożliwiając większą skuteczność odkurzania.

Optymalna wydajność na każdej powierzchni

Funkcja Power Control

Inteligentna funkcja Power Control może określić, jaka powierzchnia jest odkurzana i odpowiednio dostosować siłę ssania do wartości optymalnej. Podczas odkurzania dywanów, podciśnienie silnika zwiększa siłę ssania i wyciąga zagęszczony kurz.

Zabezpiecza filtr przed zapychaniem

CycloneForce

Duża siła odśrodkowa technologii CycloneForce oddziela pył i brud w komorze zewnętrznej. Zachowuje moc ssania, utrzymuje filtr czysty i zapobiega zatykaniu.

Mapowanie i znajdowanie najlepszej trasy odkurzania

Visionary Mapping™ +

Wizjoner Mapowanie System ™ Plus szuka najlepszego sposobu na czyste podłogi i prowadzi robota tak aby wykonał pracę tak szybko, jak to możliwe. Korzysta z czujników o wysokiej wydajności oraz z zintegrowanej kamery cyfrowej tworząc mapę całego gospodarstwa domowego i oblicza najbardziej efektywną drogę do odkurzania.

Większe koła

Easy Pass™

Koła Easy Pass ™ łatwo pokonują większość przeszkód, tak że odkurzacz będzie kontynuować swoją pracę, nawet jeśli nie jesteś w domu. Korpus odkurzacza jest teraz 15 mm nad poziomem podłogi, dzięki temu jest znacznie mniej prawdopodobne, aby coś go zablokowało.

Zawsze naładowany

Automatyczne ładowanie

Automatyczne ładowanie oznacza, że nie trzeba się martwić, że odkurzacz w trakcie odkurzania zatrzyma się z braku energii . Gdy stan baterii jest niski, urządzenie automatycznie pojedzie do stacji ładowania i po naładowaniu może kontynuować odkurzanie.

Odkurza większe obszary szybciej i bardziej efektywnie

Szeroka szczotka

Odkurzacz ma bardzo szeroką szczotkę, dzięki temu może odkurzać większą przestrzeń i pokonuje również krótszy dystans. Szczotka o szerokości 290 mm, która jest o 42% większa niż szerokość szczotki 204 mm, co zwiększa wydajność.

Wybierz najlepszy program

Różne tryby odkurzania

Siedem trybów odkurzania pozwala wybrać najlepszy sposób, aby skutecznie odkurzać w różnych sytuacjach. Odkurzacz wyposażony jest w 3 programy odkurzania, 3 tryby mocy ssania i ustalanie harmonogramu, które można zaprogramować do 7 dni w tygodniu.


Produkt w 100% oryginalny, w oryginalnym opakowaniu. Towar pochodzi z programu wyprzedażowego producenta lub dystrybutora. Sprzęt jest w pełni sprawny w bardzo dobrym stanie. Sporadycznie może się zdarzyć, że opakowanie jest lekko uszkodzone lub wcześniej otwarte a towar może posiadać mikroryski, które nie mają wpływu na prawidłowe użytkowanie. Sprzęt posiada gwarancję producenta.

Polecamy