Wczytuję dane...
Kod producenta: 1012811481
Gwarancja: 24 miesiące
EAN: 8719128111544
Producent: SodaStream
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SodaStream Crystal Zestaw Saturator + 2x KARAFKA (czarny) + Nabój

Saturator SodaStream Crystal - Czarny

SodaStream to innowacyjny system do tworzenia napojów gazowanych, dzięki któremu w kilka sekund zmienisz zwykłą wodę w świeży, bąbelkowy napój o wybranym poziomie nagazowania.

Syfon do wody SodaStream Crystal w kolorze czarnym jest doskonałą alternatywą dla napojów gazowanych w plastikowych butelkach ze sklepu. Na jednym cylindrze możemy przygotować około 60 litrów wody gazowanej. To dokładnie tyle, co 40 butelek o pojemności 1,5 l. Bezprzewodowy saturator do wody SodaStream Crystal znajdzie dla siebie miejsce w każdym domu i biurze zapewniając łatwy dostęp do wody gazowanej.

Stanowi idealne połączenie funkcjonalności i wyszukanej prostoty, a charakteru dodają mu dodatki ze stali nierdzewnej

W zestawie znajduje się:

  • saturator do wody SodaStream Crystal w kolorze czarnym
  • 2x szklana karafka o pojemności 615 ml
  • nabój z gazem CO2

Jak bąbelkować?

  1. Napełnij butelkę SodaStream przefiltrowaną wodą do oznaczonego poziomu i zainstaluj ją w syfonie SodaStream Crystal.
  2. Za pomocą jednego przycisku uwolnij bąbelki i wybierz ulubiony poziom nagazowania wody – słaby, średni lub mocny. O stopniu nasycenia wody decyduje liczba przyciśnięć.
  3. Opcjonalnie możesz dodać ulubiony syrop smakowy SodaStream, owoce lub miętę.

Design

Saturator do wody SodaStream Crystal jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, a dzięki kompaktowym rozmiarom z łatwością znajdzie dla siebie miejsce. Obudowa w kolorze czarnym i opływowe kształty sprawiają, że syfon będzie ozdobą każdej domowej i biurowej kuchni, dodatkowo charakteru dodają mu dodatki ze stali nierdzewnej.

Wygoda

Syfon do wody SodaStream Crystal jest urządzeniem, które działa bez użycia prądu, dzięki czemu możemy go umieścić, gdzie tylko chcemy. Do właściwego działania saturator potrzebuje wyłącznie zamontowania cylindra z gazem CO2 oraz przefiltrowanej wody.

Zdrowie

Nagazowanie wody zmniejsza jej pH i uatrakcyjnia smak za pomocą dwutlenku węgla. Przez to woda wydaje się słodsza i przyjemniejsza w smaku. Dzięki temu pragniesz pić jeszcze więcej wody, a lepsze nawodnienie wpływa korzystnie na Twoje ciało i umysł.

Oszczędność

Jeden cylinder SodaStream wystarcza do przygotowania 60 litrów wody gazowanej. W ten sposób możemy znacząco ograniczyć zakupy wody butelkowej ze sklepu. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale i dbasz o środowisko. Wybierając SodaStream w ciągu roku oszczędzasz co najmniej 300 butelek PET na osobę, a nawet 1000 na rodzinę.

Zabąbelkuj, gdzie tylko chcesz

Syfon do wody SodaStream Crystal w kolorze czarnym jest przeznaczony dla każdego i świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Możemy korzystać z niego zarówno w naszych domach, jak i biurach. Odpowiednio schłodzona, świeżo gazowana woda orzeźwi nas w upalne dni podczas aktywności na świeżym powietrzu oraz odpoczynku w domowym zaciszu.

Stwórz swój własny napój gazowany

Wykorzystując syropy smakowe SodaStream lub ulubione dodatki naturalne, możemy przygotować własny napój gazowany. Wystarczy dodatek orzeźwiających owoców i mięty, aby otrzymać naturalny i zdrowy napój gazowany. Z syfonem do wody SodaStream Crystal możemy eksperymentować i tworzyć pełne bąbelków napoje smakowe.

Polecamy