Wczytuję dane...
Kod producenta: GC 722 D OPTIGRILL+ XL
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Tefal
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Poznaj OptiGrill+ XL, naszą najnowszą innowację, z trybem manualnym wyposażonym w 4 ustawienia temperatury, 3 nowymi programami grillowania, dzięki którym masz nieskończoną ilość możliwości grillowania, oraz powierzchnią roboczą 800 cm2 na 6 do 8 porcji. OptiGrill+, wyposażony w technologię "Automatic Sensor Cooking" natychmiast wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu i ich grubość, dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania, dla zawsze perfekcyjnych rezultatów.

Wskaźnik poziomu wysmażenia i system sygnałów dźwiękowych umożliwiają monitorowanie efektów grillowania i przygotowania mięsa dokładnie, tak jak lubisz: delikatnie, średnio lub mocno wysmażonego. 9 programów grillowania pozwoli Ci wybrać Twoje ulubione dania: burgery, kurczak, panini/grillowane kanapki, kiełbaski, wieprzowinę, boczek, czerwone mięso, owoce morza i rybę.

Dodatkowo możesz skorzystać z trybu do dań mrożonych i trybu manualnego z 4 ustawieniami temperatury. Dodatkowe funkcje obejmują nieprzywierające płyty z odlewu aluminiowego pod kątem 7° oraz dużą tackę na soki i tłuszcz, w której zbierają się soki z grillowania. 

Opis produktu
Tefal Optigrill+ XL. Rozmiar układu: Blad, Kolor produktu: Czarny, Stal szczotkowana, Kształt płyty grzewczej: Prostokątny

Specyfikacja produktu

Moc 2000 W
Model Contact grill
Źródło ciepła Elektryczny
Powierzchnia gotowania 400 x 200 mm
Pokrywka Tak
Regulowany termostat Tak
Wbudowany wyłącznik Tak
Długość przewodu 1,2 m
Funkcja wędzenia Nie
Obszar gotowania 800 cm²
Kółka Nie
Zdjemowalne talerze Tak
Powłoka nieprzylepna Tak
Części wodoodporne Tak
Diody LED Tak
Rozmiar układu Blad
Wbudowana wydajność Nie
Kolor produktu Czarny, Stal szczotkowana
Kształt płyty grzewczej Prostokątny
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Polecamy