Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Gastroback
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Gastroback GmbH to niemiecki producent specjalizujący się w produkcji ekskluzywnych urządzeń kuchennych dla domu oraz gastronomii. Stawiając na pierwszym miejscu najwyższą jakość wykonania, wydajność i bezpieczeństwo użytkowania Gastroback wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów z całego świata. Kupując urządzenie tej marki możesz mieć pewność, że zostało ono zaprojektowane i wykonane z najwyższą precyzją specjalnie z myślą o Tobie.

 

Charakterystyka urządzenia

Główną zaletą tych sokowirówek jest to, że potrafią one wycisnąć duże ilości soku z twardych warzyw i owoców. Są to urządzenia działające szybko i sprawnie, łatwe w montażu i czyszczeniu oraz proste w obsłudze.

Model Easy Juicer potrafi wycisnąć praktycznie każdy rodzaj owoców i warzyw, uzyskuje jednak stosunkowo niewielkie ilości soku z porzeczek czy winogron. Dzięki szerokiemu otworowi wpustowemu sokowirówki możesz wyciskać owoce takie jak jabłka czy pomarańcze w całości. Nie musisz ich uprzednio kroić na mniejsze kawałki, co z pewnością zaoszczędzi Ci czasu.

Wysokiej jakości silnik o mocy 900 Wat zapewnia bezproblemową pracę sokowirówki bez zwalniania czy zatrzymywania się. Sito o budowie mikrosiatki jest bez porównania lepsze od perforowanego metalowego talerza stosowanego w tańszych sokowirówkach. Model Easy Juicer jest wyposażony w zabezpieczenia, które uniemożliwiają pracę urządzenia jeżeli zostało niewłaściwie złożone. Zarówno czyszczenie jak i montaż urządzenia zajmują zaledwie kilka minut. Wszystkie części z wyjątkiem silnika mogą być myte w zmywarce.

Wraz z zestawem podstawowym Easy Juicer'a otrzymasz zbiornik na sok o pojemności 0,8 litra ze specjalnym separatorem piany oraz szczoteczkę ułatwiającą czyszczenie sokowirówki.

Producentem Easy Juicer jest niemiecka marka Gastroback, która w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny. Firma ta specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych urządzeń kuchennych dla domu oraz gastronomii. Stawiając na pierwszym miejscu najwyższą jakość wykonania, wydajność i bezpieczeństwo użytkowania Gastroback wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów z całego świata. Kupując urządzenie tej marki możesz mieć pewność, że zostało ono zaprojektowane i wykonane z najwyższą precyzją specjalnie z myślą o Tobie.
Główne zalety
Jest lekka i łatwa w użytkowaniu.
Wyposażona w potężny silnik o mocy 900 Wat, który daje sokowirówce 1475BADFobr./min., dzięki czemu w kilka minut z łatwością wyciska sok dla całej rodziny.
Szeroki otwór wsadowy, umożliwia wkładanie niektórych owoców i warzyw w całości bez potrzeby krojenia. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas oraz ułatwia cały proces wyciskania.
Przezroczysty i higieniczny zbiornik na sok o pojemności 800ml z miarką, dzięki której łatwo odmierzysz potrzebną ilość soku.
Zbiornik na sok posiada praktyczną pokrywę, która zapobiega rozpryskiwaniu soku w trakcie wyciskania.
Wysokiej jakości mikrosito wykonane ze stali nierdzewnej.
Estetyczna, przezroczysta obudowa sokowirówki umożliwia kontrolowanie ilości nagromadzonego miąższu i obserwowanie procesu wyciskania.
Części sokowirówki(oprócz silnika oczywiście) można bezpiecznie myć w zmywarce.
Ilustrowana instrukcja obsługi wraz ze zbiorem pysznych przepisów, które dostarczą Ci mnóstwo pomysłów na proste urozmaicenie Twojego menu.
Praktyczna i wygodna szczoteczka ułatwia czyszczenie sita i usuwanie pozostałych resztek miąższu.
Elegancka, gładka linia sokowirówki idealnie prezentuje się na tle innych urządzeń kuchennych i jest łatwa w utrzymaniu czystości.
 

Polecamy