Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Durgol
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Odkamieniacz w płynie o pojemności 125ml 

Odkamieniacz gwarantuje bezproblemowe, szybkie i bezpieczne odwapnienie. 

Durgol uwalnia wszystkie domowe urządzenia z kamienia szybko i bez wysiłku. Jego formuła gwarantuje wydajne i bezpieczne dla żywności odkamienianie. Produkt jest bezpieczny dla środowiska i łagodny dla elementów wewnętrznych odkamienianych urządzeń. 

Zalety: 
- Gotowy do użycia i łatwe do zastosowania 
- Działa bardzo szybko - 10 razy szybciej niż ocet lub kwasek cytrynowy 
- 1 litr Durgol Universalu rozpuszcza się około 80 g kamienia 
- Skuteczna ochrona przed korozją dla dłuższego życia urządzeń 
- Neutralny zapach i brak oparów 
- Brak pozostałości chemicznych po odkamienianiu i płukaniu 

Współczesne czasy sprawiły, że woda staje się coraz bardziej twarda. Wpływa to negatywnie nie tylko na nasz organizm, ale także na nasze urządzenia. Kamień oraz wapienny osad, które znajdują się w używanej przez nas wodzie, powodują osadzanie się ich we wewnątrz naszych urządzeń, niszcząc je od środka. Jest to powolny proces, jednak jego działanie wielokrotnie przyczyniło się do nieodwracalnych uszkodzeń. Aby temu zapobiec, warto regularnie stosować odkamieniacz, który nie tylko usunie istniejący już kamień, ale także zapobiegnie jego powtórnemu osadzaniu.

Dlaczego warto wybrać uniwersalny odkamieniacz Durgol Universal Descaler?

Częste stosowanie sprzętów takich jak czajnik, dzbanek czy też ekspres sprawia, że narażamy nasze urządzenia na osadzanie się wapiennego osadu i kamienia. Aby temu zapobiec, należy regularnie stosować odkamieniacze, które temu zapobiegną. Jest to niezbędna czynność, mająca na celu dbanie o nasze urządzenia, chroniąc je przed osadami i zniszczeniem. Jednym z najlepszych rozwiązań w swojej kategorii jest Durgol Universal Descaler. Bardzo dobrze usuwa on istniejący już kamień oraz wapienny osad. 

kategorii jest Durgol Universal Descaler. Bardzo dobrze usuwa on istniejący już kamień oraz wapienny osad.

Dodatkowo, podczas regularnego jego użytkowania zapobiega jego nawrotom, chroniąc urządzenia przed zniszczeniem. Dobrze sprawdza się jako odkamieniacz do ekspresu ciśnieniowego, działając o wiele szybciej i skuteczniej niż naturalny kwas cytrynowy, czy soda oczyszczona. Stosowanie go nie wypływa na jakość pitej wody, ani nie jest szkodliwe dla zdrowia. Dlatego bez obaw można go stosować w urządzeniach, w których przygotowywane jest jedzenie lub picie. Delikatna formuła i bezwonność odkamieniacza do ekspresu Durgol sprawia, że czyszczenie garnków, czy też innych delikatnych przedmiotów jest łatwe, a ich powłoka nie zostaje naruszona. Regularne jego stosowanie nie wpływa na jakość żywności.

Instrukcja odkamieniania: 

Pojemniki z metali, tworzyw sztucznych i szkła (Czajniki, garnki, wazony, butelki dla niemowląt, itp) 
W zależności od stopnia zwapnienia, napełnić pojemnik rozcieńczonym lub nierozcieńczonym Durgol Universal i odczekać około godzinę. Dodaj więcej odkamieniacza jeżeli po zakończeniu pienenia się (substancja czynna została wykorzystana) pozostały resztki kamienia. Spłukacz dokładnie zimną wodą. 

Mniejsze przedmioty (Aeratory kranu, głowice prysznicowe, dysze, itp) 
Jeśli to możliwe, należy odkręcić element i moczyć w Durgol Universal przez około 30 minut. Spłukacz zimną wodą i wytrzyj do sucha. 

Powierzchnie i uchwyty (Umywalki, krany, płytki, akwaria, itd) 
Użyj ścierki nasączonej Durgol Universal, a następnie spłukać zimną wodą i wytrzyj do sucha. 

Ekspresy przelewowe do kawy 
Wlej 1-2 nakrętki do zbiornika wody i rozcieńcz za pomocą tej samej ilości wody z kranu. Przepuść roztwór przez urządzenia, a następnie przepłucz dwukrotnie wodą z kranu. 

Ważne! 
Zalecenia odkamieniania zawarte w instrukcji dołączonej do urządzenia mają pierwszeństwo. 
Zawsze należy stosować na zimno. 
Nie stosować w połączeniu z innymi środkami czyszczącymi. 
Dobrze spłukać zimną wodą po zakończeniu procesu odkamieniania. 

Pojemność: 125ml 
Ilość w opakowaniu: 1 szt.