Kod producenta: 876-927
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Sigma
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SIGMA EX 1,4 X APO KONWENTER DG C/AF

 

Telekonwenter zwiększający maksymalne powiększenie fotografii o 2.0x. Współpracuje wyłącznie z obiektywami APO EX. Przeznaczony zarówno do lustrzanek cyfrowych i analogowych. To wysokiej klasy urządzenie optyczne, które dzięki specjalnym powłokom antyodblaskowym jest doskonale przystosowane do współpracy z lustrzankami cyfrowymi oraz analogowymi różnych producentów.


Telekonwerter APO 2.0x EX DG współpracuje wyłącznie z tymi modelami teleobiektywów Sigma, które oznaczone są symbolem APO EX. Mocuje się go pomiędzy zgodnym obiektywem a aparatem w celu zwiększenia nominalnej ogniskowej obiektywu o, odpowiednio, 1.4x . Wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe redukują refleksy i duszki, które są istotnym problemem w fotografii cyfrowej. Najlepsze efekty fotografujący uzyska stosując telekonwerter APO  z odpowiednim obiektywem seri APO EX DG.

Telekonwerter oferuje powiększenie maksymalne rzędu 1.4x bez wpływu na minimalny dystans ogniskowania. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze może być doskonałym narzędziem dla profesjonalistów, którzy mają zaawansowane teleobiektywy, ale dla których posiadana optyka bywa zbyt "krótka". Oznaczenie EX to gwarancja najwyższej jakości wykonania, wysokiej odporności na warunki atmosferyczne i urazy mechaniczne.

Polecamy