Kod producenta: TL-WA750RE
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: TP-LINK
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 150Mb/s
TL-WA750RE
Wyróżnione funkcje:

    Tryb Range Extender umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania i dotychczas niedostępnych
    Miniaturowe wymiary i możliwość montażu w gnieździe zasilającym pozwalają na łatwe umieszczenie urządzenia w miejscu docelowym
    Łatwe zwiększanie zasięgu bezprzewodowej za pomocą przycisku Range Extender
    Port Ethernet umożliwia podłączanie urządzeń za pomocą kabla Ethernet

Zastosowanie produktu

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA750RE przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej w celu wyeliminowania martwych stref. Dzięki połączeniom bezprzewodowym w standardzie N o prędkości do 150Mb/s, przyciskowi Range Extender, miniaturowym wymiarom i możliwości montażu na ścianie urządzenie umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w sposób prosty jak nigdy dotąd. Ponadto port Ethernet pozwala wykorzystanie urządzenia jako karty połączeń bezprzewodowych, umożliwiającej podłączenie do bezprzewodowej sieci urządzeń wyposażonych w port Ethernet.
Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego - 150Mb/s

Dzięki obsłudze połączeń bezprzewodowych w standardzie N o prędkości do 150Mb/s urządzenie jest odpowiednie do wymagających zastosowań, takich jak płynny przesył audio-wideo w jakości HD oraz gry online.

Łatwe rozmieszczanie

Miniaturowe rozmiary urządzenia i możliwość montażu w gnieździe zasilającym sprawiają, że urządzenie jest łatwe do zamontowania i przeniesienia. Ponadto funkcja zapamiętywania profili umożliwia zapamiętanie ustawień wcześniej rozgłaszanych sieci, dzięki czemu przy zmianie routera urządzenie nie wymaga ponownej konfiguracji.
Plug and play

Użytkownicy mogą łatwo zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej, bez użycia żadnych dodatkowych kabli, poprzez umieszczenie urządzenia w zasięgu istniejącej sieci bezprzewodowej. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk WPS na routerze a następnie przycisk Range Extender na wzmacniaczu (w dowolnej kolejności). Przycisku Range Extender można również używać do szybkiego nawiązywania połączenia z siecią przez inne urządzenia bezprzewodowe.

Możliwość połączenia urządzenia kablem Ethernet

Pojedynczy port Ethernet wzmacniacza TL-WA750RE pozwala na wykorzystanie urządzenia jako karty sieciowej, umożliwiającej podłączenie z siecią bezprzewodową przewodowych urządzeń sieciowych, takich jak odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier oraz dekodery cyfrowej telewizji. Jednocześnie urządzenie wzmacnia sygnał bezprzewodowej sieci.

Wskaźnik siły sygnału sieci bezprzewodowej

Wzmacniacz wyposażony jest w 5 diod pokazujących siłę odbieranego sygnału sieci bezprzewodowej, co pomaga określić odpowiednią lokalizację do umieszczenia urządzenia dla osiągnięcia największego zasięgu i wydajności połączeń bezprzewodowych. Aby uzyskać wysoką wydajność połączeń zalecane jest umieszczenie urządzenia w miejscu, w którym świecić się będą co najmniej 3 diody.

Uniwersalna kompatybilność

Wzmacniacz współpracuje ze wszystkimi urządzeniami bezprzewodowymi działającymi w standardach 802.11b/g/n. Jest również zgodne z najnowszym systemem operacyjnym Windows 8.

Opis produktu
TP-LINK TL-WA750RE. Technologia okablowania: 10/100Base-T(X), Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 150 Mbit/s. Pobór mocy: 3 W. Szerokość produktu: 110 mm, Głębokość urządzenia: 65.8 mm, Wysokość urządzenia: 75.2 mm. kolor: Biały. Przewody: LAN (RJ-45)

Specyfikacja produktu

Model transmitter&receiver
Realna szybkość przesyłania danych 150 Mbit/s
Diody LED
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Szerokość produktu 110 mm
Głębokość urządzenia 65.8 mm
Wysokość urządzenia 75.2 mm
Pobór mocy 3 W
Technologia okablowania 10/100Base-T(X)
Standardy komunikacyjne IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Bezprzewodowa sieć LAN
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN 150 Mbit/s
Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA-PSK, WPA2-PSK
kolor Biały
Przewody LAN (RJ-45)
Polecamy