Wczytuję dane...
Kod producenta: 644408
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Braun
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online


Braun Satin Hair 7 CU710

Braun Satin Hair 7 lokówka CU 710

Zdrowa stylizacja

Lokówka Braun Satin Hair 7 z systemem IONTEC została specjalnie opracowana, aby podczas stylizacji przywrócić Twoim włosom połysk i zdrowy wygląd.
Zobaczysz i poczujesz różnicę w miarę, jak Twoje włosy staną się bardziej błyszczące, gładkie i zdrowe.


Dowód:
9 na 10 kobiet potwierdziło, że po użyciu lokówki Braun Satin Hair 7 z systemem IONTEC ich włosy stały się wyraźnie bardziej błyszczące niż po użyciu dotychczas stosowanej lokówki.*

9 na 10 kobiet potwierdziło, że po użyciu lokówki Braun Satin Hair 7 z systemem IONTEC ich loki stały się wyraźnie bardziej sprężyste i elastyczne niż po użyciu dotychczas stosowanej lokówki.* 

Innowacyjny system IONTEC

Jak wszystkie urządzenia z serii Braun Satin Hair 7, lokówka Braun Satin Hair 7 jest wyposażona w przełomową innowację marki Braun - system IONTEC. IONTEC to unikalna technologia, która została opracowana specjalnie do ochrony włosów i stanowi gwarancję zdrowej stylizacji. Przyjazny dla środowiska strumień jonizujący skutecznie uwalnia miliony jonów w kierunku włosów, przyciągając w ten sposób podczas stylizacji cząsteczki wilgoci z powietrza. Efekt to nieskazitelna, olśniewająca blaskiem fryzura, która odzwierciedla świetną kondycję Twoich włosów.

Najważniejsze cechy lokówki Satin Hair 7

Właściwy poziom nawilżenia

Jony spowijają każdy włos i szybko przywracają właściwy poziom nawilżenia, który ulega zwykle obniżeniu podczas stylizacji przy użyciu zbyt wysokiej temperatury.

Stylizacja zapobiegająca elektryzowaniu

Wyjątkowa technologia jonizacji satin ions marki Braun wytwarza intensywny strumień jonów, które spowijają każdy włos. Jony w naturalny sposób nawilżają włosy podczas stylizacji, przeciwdziałając puszeniu i elektryzowaniu się włosów oraz nadając im przepiękny połysk i gładkość.

Ochrona przed uszkodzeniem włosów

Ochrona delikatnych końcówek włosów dzięki specjalnie zaprojektowanej ceramicznej powierzchni grzejnej, która zapobiega nadmiernemu przesuszeniu i utrzymuje strukturę włosa w dobrej kondycji.

Dokładna regulacja temperatury dla zdrowej stylizacji

Lokówki marki Braun zostały opracowane we współpracy z DWI - niezależnym Niemieckim Instytutem Badań nad Włóknami. Lokówka Braun Satin Hair 7 pracuje w temperaturach bezpiecznych dla włosów i umożliwia dokładną regulację temperatury w zależności od rodzaju włosów (9 stopni w zakresie od 135°C do 185°C). Dzięki temu możesz dostosować temperaturę do swoich potrzeb.

Dodatkowe cechy

• 60-sekundowy czas nagrzewania 
• Zakres temperatury (135°C -185°C) 
• Automatyczne wyłączanie 
• Kabel o długości 2 m 

Marka Braun jest częścią największej na świecie firmy produkującej urządzenia do stylizacji włosów, mogącej poszczycić się licznymi innowacjami w tej dziedzinie. We współpracy z DWI (niezależnym Niemieckim Instytutem Badań na Włóknami) Braun odkrył, że stylizacja przy użyciu temperatury powyżej 200℃ nieodwracalnie uszkadza strukturę włosa. Zgodnie z naszą filozofią dbałości o zdrowie włosów, lokówka Satin Hair 7 posiada dokładną regulację temperatury do 185℃ oraz niezrównany system IONTEC. 


Specyfikacja produktu

Ceramic heating system
Ustawienia ciepła 5
Pielęgnacja jonowa
Temperature range (T-T) 125 - 185 °C
Automatyczne wyłączanie zasilania
Heat up time 60 s
kolor Czarny, Srebrny
Długość przewodu 2 m
Polecamy