Wczytuję dane...
Kod producenta: HS7880
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 2 dni dni robocze
EAN: 4013833024996
Producent: Grundig
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Lokówko-suszarka do włosów z jonizacją PROFI VOLUMEN & LOCKEN STYLER

MODEL HS 7880

5x Ceramic Color Protection | 4 nakładki stylizujące

Profesjonalny zestaw do modelowania włosów

  • 5 warstwowa powłoka Ceramic Color Protection (ceramiczna powłoka nakładek do modelowania chroni zniszczone włosy, przedłuża trwałość kolorów w przypadku włosów farbowanych, zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła oraz znacznie łatwiejsze modelowanie)
  • Moc 1200W zapewnia profesjonalne modelowanie włosów w domu
  • Zasilanie sieciowe 220V-240V~,50Hz
  • 4 nakładki modelujące (50mm-do zwiększania objętości, kręcenia dużych loków i fal, 38mm-do zwiekszania objetości oraz kręcenia średnich loków, 25mm nakładka z chowanym włosiem do kręcenia małych loków i fal, umożliwia łatwe wyjęcie nasadki z włosów bez ich plątania , dysza modelująca do suszenia włosów)
  • Technologia jonowa  chroni naturalną wilgotność włosów, zapobiega ich elektryzowaniu, nadaje włosom połysk i zwiększa objętość. Włosy są nawilżone i zdrowe
  • 2 stopnie temperatury i 2 stopnie przepływu powietrza do modelowania i suszenia delikatnych, normalnych i gęstych włosów oraz etap chłodzenia w celu utrwalenia fryzury
  • 3 metrowy przewód z węzłem obrotowym gwarantuje swobodę ruchów podczas modelowania.
  • Komfort użytkowania i duże bezpieczeństwo (ochrona przed przegrzaniem, 3 metrowy przewód, woreczek do przechowywania w komplecie)
  • Kolor: biały, różowe złoto.

Wybierz lokówko-suszarkę do łatwego modelowania włosów

Lokówko-suszarka umożliwia jednoczesne suszenie i modelowanie włosów. Temperatura nie jest taka wysoka jak w lokówkach tradycyjnych, dlatego nie musisz martwić się o przypalenie włosów.

Wykorzystaj jonizację dla miękkich i zdrowych włosów

Lokówka z funkcją jonizacji wytwarza jony ujemne, które znakomicie wpływają na kondycję włosów. Dzięki jonizacji włosy są miękkie i zdrowe, nie elektryzują się i lepiej się układają.

 

Postaw na lokówkę o dużej mocy

Lokówka z silnikiem o mocy 1200 W to idealny wybór dla wymagających. Duża moc urządzenia gwarantuje szybkie i skuteczne modelowanie.

 

Utrwal fryzurę dzięki funkcji zimnego nadmuchu

Pod koniec modelowanie włącz funkcję zimnego nadmuchu. Strumień chłodnego powietrza idealnie wykończy fryzurę i nada jej ostateczny kształt.

 

Zapewnij swoim włosom bezpieczeństwo dzięki ceramicznej powłoce

Powłoka ceramiczna zapewni bezpieczeństwo Twoim włosom. Równomiernie się nagrzewa, dzięki czemu skutecznie zmniejsza ryzyko zniszczenia włosów.

 

Wykorzystaj koncentrator do suszenia włosów

Koncentrator w swojej wąskiej końcówce skupia nadmuch powietrza i kieruje go na konkretny obszar. Dzięki temu możesz dokładnie wysuszyć swoje włosy.

 

Nie męcz się z poplątanym kablem

W tym modelu zastosowano obrotowe połączenie przewodu, dzięki czemu możesz obracać kablem w dowolne strony. Zapobiega to zaplątaniu się kabla podczas modelowania włosów.

 

Wykorzystaj szeroką szczotkę do modelowania włosów długich i półdługich

Potrzebujesz urządzenia do modelowania długich włosów? Wybierz model z szeroką szczotką. Skutecznie podnosi ona włosy u nasady i idealnie modeluje długie i półdługie włosy.

 

Stwórz cienkie loki dzięki wąskiej szczotce

Wąska szczotka przydaje się do tworzenia cienkich loków. Idealnie sprawdza się również przy krótszych włosach, ponieważ nie ma problemów z ich nawinięciem.

 

Profesjonalny zestaw do modelowania włosów

5 warstwowa powłoka Ceramic Color Protection (ceramiczna powłoka nakładek do modelowania chroni zniszczone włosy, przedłuża trwałość kolorów w przypadku włosów farbowanych, zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła oraz znacznie łatwiejsze modelowanie)

Moc 1200W zapewnia profesjonalne modelowanie włosów w domu

Zasilanie sieciowe 220V-240V~,50Hz

4 nakładki modelujące (50mm-do zwiększania objętości, kręcenia dużych loków i fal, 38mm-do zwiekszania objetości oraz kręcenia średnich loków, 25mm nakładka z chowanym włosiem do kręcenia małych loków i fal, umożliwia łatwe wyjęcie nasadki z włosów bez ich plątania , dysza modelująca do suszenia włosów)

Technologia jonowa  chroni naturalną wilgotność włosów, zapobiega ich elektryzowaniu, nadaje włosom połysk i zwiększa objetość. Włosy są nawilżone i zdrowe

Indywidualna regulacja temperatury

3 metrowy przewód z węzłem obrotowym gwarantuje swobodę ruchów podczas modelowania.

Komfort użytkowania i duże bezpieczeństwo (ochrona przed przegrzaniem, 3 metrowy przewód, woreczek do przechowywania

Polecamy