Wczytuję dane...
Kod producenta: 010-00970-00
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 2 dni dni robocze
Producent: Garmin
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Tylko Garmin mógł udoskonalić urządzenie eTrex. Nowe urządzenie eTrex 10 cechują podstawowe funkcje, solidna konstrukcja, przystępna cena i długi czas działania baterii sprawiający, że eTrex jest najbardziej niezawodnym z dostępnych urządzeń GPS. Interfejs użytkownika został zmodyfikowany. Urządzenie zostało wyposażone w mapę bazową całego świata, tryb geocaching bez użycia papieru oraz dodatkowo obsługę montażu akcesoriów na grzbiecie mocującym. Tę nazwę już znasz. Tę jakość już znasz. Ale eTrex 10 to zupełnie nowe urządzenie. Tylko Garmin jest w stanie takie zaoferować.

Doskonała widoczność drogi

Urządzenie eTrex jest 10 wyposażone w udoskonalony wyświetlacz monochromatyczny o przekątnej 2,2 cala, łatwy do odczytu we wszystkich warunkach oświetlenia. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie eTrex 10 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Jego interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Urządzenie eTrex 10 charakteryzuje dobrze znana odporność na czynniki zewnętrzne: kurz, zabrudzenia, wilgoć i wodę, które nie są w stanie zakłócić pracy nawigacji.

 

Znajdź przyjemność

Urządzenie eTrex 10 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony geocaching, które umożliwiają pobieranie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć przygodę z geocachingiem. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Urządzenie eTrex 10 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych i drukowania. Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami.

Znaj swoją pozycję

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji w oparciu o sygnał satelitarny HotFix™ urządzenie eTrex10 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny eTrex 10 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Wybierz rozwiązanie globalne

Urządzenia z nowej serii eTrex są pierwszymi na świecie popularnymi odbiornikami z możliwością równoczesnego śledzenia satelitów GPS i GLONASS. GLONASS jest systemem opracowanym przez Federację Rosyjską, którego pełna funkcjonalność zapowiadana jest na rok 2012. Korzystanie z satelitów GLONASS skraca czas potrzebny na „ustawienie się” urządzenia na właściwej pozycji o średnio 20% w stosunku do satelitów GPS. Równoczesne korzystanie z satelitów GPS i GLONASS umożliwia odbiornikowi zwiększenie liczby wykorzystywanych satelitów o 24.

Charakterystyka produktu
Przeznaczenie
  • rower
  • bieganie
Przekątna ekranu 2,2''
Pozostałe informacje o wyświetlaczu Odblaskowo-przezroczysty, monochromatyczny
Czytnik kart pamięci brak
Pozostałe złącza we/wy Interfejs PC: Tak
Szczegółowe informacje o mapach Mapa bazowa: Tak

Wgrywanie map dodatkowych: Nie

Slot kart pamięci: Nie
Bateria 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Wymiary 5,4 x 10,3 x 3,3 cm (2,1 x 4,0 x 1,3 cala)
Waga 141.7 g
Funkcje Automatyczne wyznaczanie tras: Nie

Kompas elektroniczny: Nie

Wysokosciomierz ciśnieniowy: Nie

Geocaching: Tak

Gry terenowe: Nie

info o położeniu słońca i księżyca:: Tak

Obliczanie powierzchni: Tak

Obsługa baz własnych punktów POI: Tak

Transfer pomiędzy urządzeniami: Nie

Przeglądarka obrazów: Nie

Krzywe pływów: Tak

Kalendarz pór połowów i polowań: Tak
Pozostałe informacje Waypointy: 1000 punktów

Trasy: 50; Wykres śladu: 10 000 punktów, 100 zapisanych tras